Thor Luxury Hotel Villas
Torba Mevkii Bodrum - MUĞLA
Bu otel için en düşük fiyatı göster
Giriş Tarihi:
Çıkış Tarihi:
Üzgünüz, bu otel için hiç fiyat bulamadık...

Bodrum Usulu Koyu'nda yer alan Thor Luxury Hotel Villas, özel plaj, açık yüzme havuzu, ücretsiz kablosuz internet erişimi klima, uydu TV ile kaliteli bir konaklama hizmeti sunuyor.


Restoranında dünya mutfağından yemekler açık büfe olarak servis edilmektedir. Keyf-i Ala Restaurant'ta Türk mutfağından seçme lezzetlerin, Caliente Restaurant'ta ise İtalyan yemeklerinin tadını çıkarabilirsiniz. Üç çeşit barında yerli ve yabancı alkollü, alkolsüz içecekler hizmete sunulur..


Thor Luxury Hotel Villas odaları şık bir biçimde dekore edilmiş ve LCD uydu TV, klima, minibar ve kasa ile donatılmıştır. Odaların tümünde deniz veya bahçe manzaralı balkon bulunmaktadır.Oda sayısı 187’dir.


Bodrum şehir merkezi otelden 7 km uzaklıktadır. Milas-Bodrum Havaalanı ise Thor Luxury Hotel Villas'a 30 km mesafededir.Ücretsiz otopark bulunur.

2 seyahat eden yorumu
Seyahat severlerin oylaması
 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Ortalama
  1
 • Kötü
  1
 • Berbat
  0
İpucu :

Thor Luxury Hotel Villas için toplam 2 yorum yapılmış

Sıralama Kriteri :
 • Bursa, Türkiye
  1 yorum
  1 faydalı oy
  29.08.2013 tarihinde yorum yapıldı
  1.Benim rahatsız olduğum konulardan bütün misafirleriniz rahatsız , bizzat kendim insanlarla fikir alışverişinde bulundum . Bu rahatsızlığımı kendi servis personelinize de ilettiğimde aldığım cevap şuydu : '' aslında konuşmak istyemiyoruz ama haklısınız açıldığımızdan beri şikayetler var ama değişen
  Bu yorum bir Otel Yorum üyesinin özel görüşü olup, Otel Yorum'a ait degildir.
 • İstanbul, Türkiye
  1 yorum
  1 faydalı oy
  28.07.2013 tarihinde yorum yapıldı
  ultra lux diye geldim ama hayal kırıklığı..nedenleri..lux bence odaya konulan jakuzi yada odadaki mermer değildir çünkü burası bir tatil otelidir burada lux kavramının temeli kişiye hizmetdir..şoyleki..ilk girişimizde odaya çıktık oda şahane her taraf mermer jakuzi nefis tv yayını cam gibi güzel her
  Bu yorum bir Otel Yorum üyesinin özel görüşü olup, Otel Yorum'a ait degildir.

Thor Luxury Hotel Villas Şikayetleri


Thor Luxury Hotel Villas, şikayetleri hakkında yanıltıcı ve aykırı bulduğunuz yorumlar varsa lütfen yorumların altında bulunan "Bu yorumla ilgili sorun mu var?" linkinden şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu formlarınız üye oteller ve bizim tarafımızdan tarafından incelenmeye alınacaktır.

Thor Luxury Hotel Villas Fiyatları


Thor Luxury Hotel Villas yorumları, şikayet ve tavsiyelerine bakabilir, fiyat, rezervasyon ve fırsatları takip edebilir, iletişim adresi, ulaşım ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Thor Luxury Hotel Villas– Burada bulundunuz mu? – Yorumlarınızıpaylaşın!Otelin Diğer Geçen İsimleri:


Adres : Torba Mevkii Bodrum - MUĞLA
Bölge : Ege Bölgesi > Muğla Otelleri > Bodrum Otelleri >Torba Otelleri
Otel Sınıfı: Yıldız - Thor Luxury Hotel Villas *
Otel Durumu:
1594 Muğla Oteli arasında 28. sırada
575 Bodrum Oteli arasında 17. sırada
Rezervasyon:
Thor Luxury Hotel Villas için iş ortaklarımız üzerinden güvenle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Anlaşmalı iş ortaklarımızın fiyatlarını kıyaslayıp her zaman iyi fiyat garantisi ile rezervasyon yapabilir, oteller üzerinden gelebilecek özel tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Thor Luxury Hotel Villas- İşletme veya Otel Sahibi

Thor Luxury Hotel Villas – Otel sahibi yada yetkilisi iseniz, oteliniz ile ilgili yorumlara işletme sayfanız üzerinden cevap verebilir, rezervasyon alabilir, telefon, adres, harita ve resim bilgilerinizi güncelleyerek sayfanızı geliştirebilirsiniz. Yeni yorumlar çekmek, puanlarınızı yükseltmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Thor Luxury Hotel Villas 3635 kez görüntülenmiştir.
Thor Luxury Hotel Villas
Ortalama Puan
Tavsiye Oranı
2,80/ 5
Toplam 2 yorum
% 60

28. Sırada / 1594 Muğla Oteli Arasında

17. Sırada / 575 Bodrum Oteli Arasında

Toplam 2 yorum


Diğer Torba otellerini keşfet