Moshinos Hotel
Cunda Ayvalık - BALIKESİR
Bu otel için en düşük fiyatı göster
Giriş Tarihi:
Çıkış Tarihi:
Üzgünüz, bu otel için hiç fiyat bulamadık...

Tipik bir Rum evinde yer alan Moshinos Hotel, Cunda Adası'nda romantik odaları ile huzurlu bir konaklama olanağı sunmaktadır. Otel, güzel Ege Denizi'ne 250 metre mesafededir.


Sabahları açık büfe olarak servis edilen zengin kahvaltının tadını rahat bahçede çıkarabilirsiniz. Konuklar zeytin, peynir ve reçel çeşitleri arasından seçim yapabilirler.


Moshinos Hotel beyaz renkli bir iç mekana sahip 9 adet odaya sahiptir, antika mobilyalarla zarif bir şekilde dizayn edilmiştir. Tüm odalarda klima ve ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır.


Moshinos Hotel, güzel yat limanına sadece 500 metre mesafededir. Konuklar ayrıca sadece 50 metre uzaklıktaki tarihi kiliseyi ziyaret edebilirler. Ayvalık kent merkezi otele 8 km uzaklıktadır.

Seyahat severlerin oylaması
 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Ortalama
  0
 • Kötü
  0
 • Berbat
  0
İpucu :

Moshinos Hotel için henüz yorum yapılmamış.

Moshinos Hotel Şikayetleri


Moshinos Hotel, şikayetleri hakkında yanıltıcı ve aykırı bulduğunuz yorumlar varsa lütfen yorumların altında bulunan "Bu yorumla ilgili sorun mu var?" linkinden şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu formlarınız üye oteller ve bizim tarafımızdan tarafından incelenmeye alınacaktır.

Moshinos Hotel Fiyatları


Moshinos Hotel yorumları, şikayet ve tavsiyelerine bakabilir, fiyat, rezervasyon ve fırsatları takip edebilir, iletişim adresi, ulaşım ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Moshinos Hotel– Burada bulundunuz mu? – Yorumlarınızıpaylaşın!Otelin Diğer Geçen İsimleri:


Adres : Cunda Ayvalık - BALIKESİR
Bölge : Marmara Bölgesi > Balıkesir Otelleri > Ayvalık Otelleri >Cunda Otelleri
Otel Sınıfı: Yıldız - Moshinos Hotel *
Otel Durumu:
192 Balıkesir Oteli arasında 66. sırada
99 Ayvalık Oteli arasında 18. sırada
Rezervasyon:
Moshinos Hotel için iş ortaklarımız üzerinden güvenle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Anlaşmalı iş ortaklarımızın fiyatlarını kıyaslayıp her zaman iyi fiyat garantisi ile rezervasyon yapabilir, oteller üzerinden gelebilecek özel tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Moshinos Hotel- İşletme veya Otel Sahibi

Moshinos Hotel – Otel sahibi yada yetkilisi iseniz, oteliniz ile ilgili yorumlara işletme sayfanız üzerinden cevap verebilir, rezervasyon alabilir, telefon, adres, harita ve resim bilgilerinizi güncelleyerek sayfanızı geliştirebilirsiniz. Yeni yorumlar çekmek, puanlarınızı yükseltmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Moshinos Hotel 359 kez görüntülenmiştir.
Moshinos Hotel
Ortalama Puan
Tavsiye Oranı
0/ 5
Toplam 0 yorum
% 0

66. Sırada / 192 Balıkesir Oteli Arasında

18. Sırada / 99 Ayvalık Oteli Arasında

Toplam 0 yorum


Diğer Cunda otellerini keşfet