La Vella Hotel
Obagöl Mevkii - ALANYA
Bu otel için en düşük fiyatı göster
Giriş Tarihi:
Çıkış Tarihi:
Üzgünüz, bu otel için hiç fiyat bulamadık...

Akdeniz’in Riviera’sı Alanya’da, Portakal Plajı'nın en güzel yerindeki otelde,dalgaların sesini dinleyip antik Alanya Kalesinin koruyucu bakışları altında Akdeniz’in tadını çıkarabilirsiniz. Sessizliği sadece dalga seslerinin bozduğu plaj, yılın tüm yorgunluğunu alıp götürecektir. Tarih, güzel yemekler ve eğlence iç içe. Çünkü eğlence, dans ve alışveriş yürüyerek sadece 2 dakika yakınlıkta. 

 

La Vella Hotel'in tüm odaları 3 Boyutludur, oda mobilyaları oda da her adım attığınızda renk değiştirir, oda duvarlarına ise özel bir sistem uygulanmıştır,gece ve gündüz ayrı ayrı renklere bürünür..

 

La Vella Hotel'de Ana Restaurant Kapalı 100 kişi kapasitelidir. A’la Carte Restaurant Açık 150 kişi kapasitelidir.Tesiste 2 ayrı bar mevcuttur. Bunlar; Havuz Bar ve alkolsüz soft içeceklerinizi alabileceğiniz Plaj Bar'dır.

 

Tesiste toplam 45 oda bulunmaktadır. Tüm Odalar balkonlu ve deniz manzaralıdır.

 

La Vella Hotel, Antalya Uluslararası Havaalanı 120 Km, Gazipaşa Havaalanı 30 Km ve Otobüs Terminali de 2 km yakınlıktadır.

 

2 seyahat eden yorumu
Seyahat severlerin oylaması
 • Mükemmel
  2
 • Çok İyi
  0
 • Ortalama
  0
 • Kötü
  0
 • Berbat
  0

La Vella Hotel için toplam 2 yorum yapılmış

Sıralama Kriteri :
 • İstanbul, Türkiye
  1 yorum
  10.4.2015 tarihinde yorum yapıldı
  ailemle kaldım güzel bir hizmet aldık,herhangi bir sorunla karşılaşmadık,yiyecek ve içecekler gayet güzeldi, merkeze çok yakın en güzel yeri ise plajı harika,gidecek arkadaşlara tavsiye ederim, fiyatına göre iyi hizmet alıyorsunuz
  Bu yorum bir Otel Yorum üyesinin özel görüşü olup, Otel Yorum'a ait degildir.
 • İstanbul, Türkiye
  1 yorum
  26.11.2013 tarihinde yorum yapıldı
  Ailecek gittik tam 1 hafta kaldık, otele erken gitmemize rağmen yemek saatinde bizi restoranta davet ettiler ve odamız hazırlanana kadar yiyip içebileceğimizi söylediler otelin bize karşı bu tutumu bizleri çok mutlu etti, odaları gayet temiz ve rahat, sade bir dekorasyona sahip, oda balkonlarından
  Bu yorum bir Otel Yorum üyesinin özel görüşü olup, Otel Yorum'a ait degildir.

La Vella Hotel Şikayetleri


La Vella Hotel, şikayetleri hakkında yanıltıcı ve aykırı bulduğunuz yorumlar varsa lütfen yorumların altında bulunan "Bu yorumla ilgili sorun mu var?" linkinden şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu formlarınız üye oteller ve bizim tarafımızdan tarafından incelenmeye alınacaktır.

La Vella Hotel Fiyatları


La Vella Hotel yorumları, şikayet ve tavsiyelerine bakabilir, fiyat, rezervasyon ve fırsatları takip edebilir, iletişim adresi, ulaşım ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

La Vella Hotel– Burada bulundunuz mu? – Yorumlarınızıpaylaşın!Otelin Diğer Geçen İsimleri:


Adres : Obagöl Mevkii - ALANYA
Bölge : Akdeniz Bölgesi > Antalya Otelleri > Alanya Otelleri >Obagöl Otelleri
Otel Sınıfı: Yıldız - La Vella Hotel *
Otel Durumu:
1782 Antalya Oteli arasında 18. sırada
551 Alanya Oteli arasında 4. sırada
Rezervasyon:
La Vella Hotel için iş ortaklarımız üzerinden güvenle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Anlaşmalı iş ortaklarımızın fiyatlarını kıyaslayıp her zaman iyi fiyat garantisi ile rezervasyon yapabilir, oteller üzerinden gelebilecek özel tekliflerden yararlanabilirsiniz.

La Vella Hotel- İşletme veya Otel Sahibi

La Vella Hotel – Otel sahibi yada yetkilisi iseniz, oteliniz ile ilgili yorumlara işletme sayfanız üzerinden cevap verebilir, rezervasyon alabilir, telefon, adres, harita ve resim bilgilerinizi güncelleyerek sayfanızı geliştirebilirsiniz. Yeni yorumlar çekmek, puanlarınızı yükseltmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

La Vella Hotel 2736 kez görüntülenmiştir.
La Vella Hotel
Ortalama Puan
Tavsiye Oranı
4,71/ 5
Toplam 2 yorum
% 100

18. Sırada / 1782 Antalya Oteli Arasında

4. Sırada / 551 Alanya Oteli Arasında

Toplam 2 yorum


Diğer Obagöl otellerini keşfet