Grand Hotel Temizel
Ayvalık - BALIKESİR
Bu otel için en düşük fiyatı göster
Giriş Tarihi:
Çıkış Tarihi:
Üzgünüz, bu otel için hiç fiyat bulamadık...

Ayvalık ilçe merkezine sadece 8 km mesafede bulunan Grand Hotel Temizel, Sarımsaklı Plajı'nda yer alır ve 5 yıldızlı bir oteldir. Otelde internet erişimi ve özel otopark kullanımı ücretsizdir.


Grand Hotel Temizel'de su sporları, plaj sporları, su kaydırağı imkanları vardır ve çocuklara özel eğlenceler düzenlenir. Konuklar rahatlamak için Grand Hotel'in sauna, spa banyosu veya Türk usulü buhar banyosunda vakit geçirebilirler.


Bünyesinde modern tarzda dekore edilmiş 275 adet oda bulunduran Grand Hotel Temizel’in tüm odalarında balkon, klima, özel banyo ve uydu TV bulunur.

 

Grand Hotel Temizel'in çok sayıda yemek ve eğlence seçenekleri arasında 3 restoran, atıştırmalık büfesi ve 3 bar sayılabilir.

Seyahat severlerin oylaması
 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Ortalama
  0
 • Kötü
  0
 • Berbat
  0
İpucu :

Grand Hotel Temizel için henüz yorum yapılmamış.

Grand Hotel Temizel Şikayetleri


Grand Hotel Temizel, şikayetleri hakkında yanıltıcı ve aykırı bulduğunuz yorumlar varsa lütfen yorumların altında bulunan "Bu yorumla ilgili sorun mu var?" linkinden şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu formlarınız üye oteller ve bizim tarafımızdan tarafından incelenmeye alınacaktır.

Grand Hotel Temizel Fiyatları


Grand Hotel Temizel yorumları, şikayet ve tavsiyelerine bakabilir, fiyat, rezervasyon ve fırsatları takip edebilir, iletişim adresi, ulaşım ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Grand Hotel Temizel– Burada bulundunuz mu? – Yorumlarınızıpaylaşın!Otelin Diğer Geçen İsimleri:


Adres : Ayvalık - BALIKESİR
Bölge : Marmara Bölgesi > Balıkesir Otelleri > Ayvalık Otelleri >Ayvalık Merkez Otelleri
Otel Sınıfı: 5 Yıldız - Grand Hotel Temizel 5*
Otel Durumu:
192 Balıkesir Oteli arasında 98. sırada
99 Ayvalık Oteli arasında 78. sırada
Rezervasyon:
Grand Hotel Temizel için iş ortaklarımız üzerinden güvenle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Anlaşmalı iş ortaklarımızın fiyatlarını kıyaslayıp her zaman iyi fiyat garantisi ile rezervasyon yapabilir, oteller üzerinden gelebilecek özel tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Grand Hotel Temizel- İşletme veya Otel Sahibi

Grand Hotel Temizel – Otel sahibi yada yetkilisi iseniz, oteliniz ile ilgili yorumlara işletme sayfanız üzerinden cevap verebilir, rezervasyon alabilir, telefon, adres, harita ve resim bilgilerinizi güncelleyerek sayfanızı geliştirebilirsiniz. Yeni yorumlar çekmek, puanlarınızı yükseltmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Grand Hotel Temizel 383 kez görüntülenmiştir.
Grand Hotel Temizel
Ortalama Puan
Tavsiye Oranı
0/ 5
Toplam 0 yorum
% 0

98. Sırada / 192 Balıkesir Oteli Arasında

78. Sırada / 99 Ayvalık Oteli Arasında

Toplam 0 yorum


Diğer Ayvalık Merkez otellerini keşfet