Aytaş Hotel
Sarımsaklı Plajı Ayvalık - BALIKESİR
Bu otel için en düşük fiyatı göster
Giriş Tarihi:
Çıkış Tarihi:
Üzgünüz, bu otel için hiç fiyat bulamadık...

Aytaş Hotel, Ayvalık yakınındaki Sarımsaklı Plajı bölgesinde özel bir plaja ve iskeleye sahiptir. Otelin odalarında ücretsiz internet erişimi ve mobilyalı ahşap bir teras bulunmaktadır. Otel bünyesinde su sporu etkinlikleri mevcuttur.


Aytaş Hotel'in restoranında yerel Türk yemekleri ve dünya mutfağı sunulmaktadır. Barda serinletici içecek çeşitleri servis edilmektedir. Ayrıca oda servisi mevcuttur.


Hotel Aytaş'ın 49 adet odası vardır. Klimalı odalarında modern bir iç tasarım yer almaktadır. Tüm odalarda uydu TV, minibar ve en-suite banyo vardır.


Aytaş Hotel Ayvalık merkezine 6 km, Cunda Adası'na ise 15 km uzaklıktadır. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark vardır.

1 seyahat eden yorumu
Seyahat severlerin oylaması
 • Mükemmel
  0
 • Çok İyi
  0
 • Ortalama
  0
 • Kötü
  0
 • Berbat
  1

Aytaş Hotel için toplam 1 yorum yapılmış

Sıralama Kriteri :
 • İstanbul, Türkiye
  1 yorum
  26.9.2013 tarihinde yorum yapıldı
  internetteki resimlere sakın inanmayın, alakası yok, Temmuz da çimden eser kalmamış palmiyeler kurumuş. şezlonglar dağılmış ,odadan 15 dakikada 8 örümcek çıktı, çarşaflarda yumruk kadar lekeler vardı. bebek yatağı örümcek ağıyla beraber geldi. kafeteryada bebek için yarım bardak süte 8 tl aldılar 8
  Bu yorum bir Otel Yorum üyesinin özel görüşü olup, Otel Yorum'a ait degildir.

Aytaş Hotel Şikayetleri


Aytaş Hotel, şikayetleri hakkında yanıltıcı ve aykırı bulduğunuz yorumlar varsa lütfen yorumların altında bulunan "Bu yorumla ilgili sorun mu var?" linkinden şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Bu formlarınız üye oteller ve bizim tarafımızdan tarafından incelenmeye alınacaktır.

Aytaş Hotel Fiyatları


Aytaş Hotel yorumları, şikayet ve tavsiyelerine bakabilir, fiyat, rezervasyon ve fırsatları takip edebilir, iletişim adresi, ulaşım ve telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Aytaş Hotel– Burada bulundunuz mu? – Yorumlarınızıpaylaşın!Otelin Diğer Geçen İsimleri:


Adres : Sarımsaklı Plajı Ayvalık - BALIKESİR
Bölge : Marmara Bölgesi > Balıkesir Otelleri > Ayvalık Otelleri >Sarımsaklı Otelleri
Otel Sınıfı: Yıldız - Aytaş Hotel *
Otel Durumu:
192 Balıkesir Oteli arasında 9. sırada
99 Ayvalık Oteli arasında 6. sırada
Rezervasyon:
Aytaş Hotel için iş ortaklarımız üzerinden güvenle rezervasyon yaptırabilirsiniz. Anlaşmalı iş ortaklarımızın fiyatlarını kıyaslayıp her zaman iyi fiyat garantisi ile rezervasyon yapabilir, oteller üzerinden gelebilecek özel tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Aytaş Hotel- İşletme veya Otel Sahibi

Aytaş Hotel – Otel sahibi yada yetkilisi iseniz, oteliniz ile ilgili yorumlara işletme sayfanız üzerinden cevap verebilir, rezervasyon alabilir, telefon, adres, harita ve resim bilgilerinizi güncelleyerek sayfanızı geliştirebilirsiniz. Yeni yorumlar çekmek, puanlarınızı yükseltmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Aytaş Hotel 1593 kez görüntülenmiştir.
Aytaş Hotel
Ortalama Puan
Tavsiye Oranı
1,00/ 5
Toplam 1 yorum
% 20

9. Sırada / 192 Balıkesir Oteli Arasında

6. Sırada / 99 Ayvalık Oteli Arasında

Toplam 1 yorum


Diğer Sarımsaklı otellerini keşfet