Otel Yorum.com üzerinden alınan biletler ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Travelstart Turizm Ltd. Şti. (A-7080) (IATA Kodu: 88-2 1659 0) tarafından yapılmaktadır.


Ucuz uçak bileti bulmak için neden OtelYorum.com'u kullanmalıyım?✓OtelYorum.com'da sizlere en ucuz uçak bileti sunabilmek için 1000'e yakın havayolunun biletlerini karşılaştırıyoruz.
Uçak bileti fiyatlarını anlık olarak havayolu firmalarından alıyoruz.
✓Mix & Match özelliği ile en uygun gidiş-dönüş uçak biletini ilk arama sorgusunda vermekteyiz.
✓Online olarak rezervasyon yaptırarak, bir iki tıkla dakikalar içinde biletinizi rezerve ettirebilirsiniz.
✓OtelYorum.com sizlere kredi kartınıza taksitli veya havale ödeme seçenekleri ile uçak biletinizi alma imkanı sağlıyor.
✓Türkiye'deki hemen hemen tüm uçuş firmalarının biletlerini listeleme işlemini sunuyor.
✓OtelYorum.com yeni çıkan uçak bileti kampanyaları ile ilgili size bilgilendirmeler gönderir.
✓Sistem üzerinden yapacağınız tüm biletler ile ilgili güvenlik (ssl), rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Travelstart Turizm Ltd. Şti. (A-7080) (IATA Kodu: 88-2 1659 0) tarafından yapılmaktadır.

OtelYorum.com'da hangi havayolu şirketlerinin uçak biletlerini bulabilirim?OtelYorum.com üzerinden uçak bileti sorgulaması yaptığınızda sadece Türkiye değil, yurtdışı havayolu şirketlerinin de uçuşlarını görebilirsiniz. Yurtiçi ve yurtdışında en önde gelen uçuş firmalarının neredeyse tamamı OtelYorum.com üzerinde listelenmektedir. THY (Türk Hava Yolları), Atlas Jet, Sun Express, Anadolu Jet, Onur Air ve Pegasus uçak biletlerini en ucuz fiyata bulabilirsiniz. Bu hava yollarını kullanırken isterseniz tek yön, isterseniz gidiş - dönüş bilet seçimi yapabilirsiniz. Havayolu şirketlerinin hizmet şekline göre; ekonomi, ekonomi plus, business ve birinci sınıf gibi bilet türlerini sitemiz üzerinde bulabilirsiniz.

Uçak bileti rezervasyonu işlemini nasıl yapabilirim?En uygun uçak bileti için arama motorunda kalkış - varış şehirlerini, gidiş -dönüş tarihlerini, kişi sayısını ve diğer bilgileri girdikten sonra "Ara" butonu ile uçak bileti listelemesi yapabilirsiniz. Listede en üst sırada Mix&Match diye tabir ettiğimiz en uygun uçuşlu fiyat gelmektedir. Aşağıda çıkan sonuçlardan kendinize özel saat ve uçuş detaylarına göre istediğiniz uçuşları işaretleyerek uçak bileti fiyatlamanızı değiştirebilir ve bir sonraki sayfa olan rezervasyon sayfamıza geçebilirsiniz. Burada uçuş bilgilerini görürsünüz, seyahat sigortası seçimi ve yolcu bilgilerini bu sayfadan doldurmanız gerekiyor. Daha sonra bu sayfada bulunan "Satın Al" butonunu kullanarak rezervasyon işleminizi tamamlayıp, satın alma sayfasına geçebilirsiniz. Satın alma sayfasında ödeme ve taksit şeklinizi seçerek ödemeyi gerçekleştirerek uçak bileti satın alma işlemini tamamlamış olursunuz.

OtelYorum.com uçak bileti arama motoru ile hangi şehirlere ait uçuşları bulabilirim?İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Muğla, Dalaman, Samsun, Bursa, Mersin, Trabzon gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye'nin tüm şehirlerine direkt uçuşları OtelYorum.com uçak bileti menüsünden bulabilirsiniz. E-bilet hizmeti sunan sistemdeki havalimanı uçuşlarına Türkiye'nin her yerinden başvurmanız mümkün. Dünya çapında da New York, Paris, Roma, Londra, Moskova, Atina ve Berlin gibi büyük şehirler başta olmak üzere tüm şehirlere ait sorgulamaları uçak bileti arama motoru üzerinden yapabilirsiniz. Yurt dışına da direkt uçuşlar bulabileceğiniz gibi, uçuşların bir kısmı aktarmalı uçuşlar olabilir.