Otel Yorum

 

Türk turizminde 26 yıllık tecrübesiyle hizmet veren Bastıyalı Turizm, birikimlerini misafirlerine aktarmak, onları doğru bir şekilde bilgilendirmek ve tatile gidecek kişilere yol göstermek amacıyla Mart 2013 tarihinde Otelyorum.com'u hayata geçirmiştir.

 

Otel Yorum, ziyaretçilerin mükemmel seyahat planlamalarını ve geçirmelerini sağlayan, Türkiye'nin en büyük ve kapsamlı seyahat sitesidir. Otel Yorum seyahat eden gerçek kişilerden güvenilir yorumlar, rezervasyon sitelerine doğrudan bağlantılar içeren zengin seyahat seçenekleri ve fiyat karşılaştırma özellikleri sunmaktadır. 

 

Ayrıca Otel Yorum Türkiye'nin ilk fiyat kıyaslama sitesidir. Çalıştığı tüm tur operatörleri sayesinde ziyaretçilerine otellerin fiyatlarının kıyaslanabildiği bir veri tabanı sunmaktadır. Ziyaretçiler konaklama yapmak istedikleri otel hakkında fiyat kıyaslaması yaparak "en uygun fiyatı" bularak rezervasyonları yapabilmektedir.  


Otel Yorum, yorumların ve içeriklerin tarafsız yayınlanmasıyla tatilcilerin beklentilerine uygun tatilleri seçmesini ve tesislerin tüketici gözüyle kendileri değerlendirmelerini sağlamaktadır. Doğru, tarafsız, iyi ve kötü yorumları cesurca kullanmayı benimseyen site, sadece şikâyetleri değil, seyahat edenlerin objektif yönlendirmelerini de paylaşmayı, doğru seçimleri ve başarılı işletmeleri de tanıtmayı hedeflemektedir.

 

Bu site Bastıyalı Turizm tarafından T.C. yasalarına uyumlu bir şekilde yayınlanmaktadır.

 

©2013 OtelYorum,  tüm hakları saklıdır.